BASIC SKILLS

Kurz CrossFitu pro začátečníky

5 důvodů proč začít u nás

Skvělá parta

Zkušení trenéři

Nové zázemí

Dostupnost

Euforie

Co je to BASIC SKILLS?

BASIC SKILLS je kurz CrossFitu pro úplné začátečníky. Kurz je rozdělený do 6 lekcí, které jsou rozvrženy a přizpůsobeny tak, aby si každý, kdo s CrossFitem chce začít vyzkoušel většinu základních cviků a pohybů, které tento velmi komplexní sport nabízí. Dalším důvodem proč pořádáme BASIC SKILLS je předcházení zranění správnou technikou provedení jednotlivých cviků, kterou máme čas na kurzu pilovat a pořádně vše vysvětlit.

crossfit praha

Na našich kurzech jsme společně

Vypotili 1.250 litrů potu

Shodili 874 kilo tuku

Nabrali 981 kilo svalů

crossfit

CrossFitové cviky jsou náročné na techniku a správné provedení. Zvládnout je vyžaduje pochopení a určitou dávku zkušeností a dovedností. Kdybyste mezi pokročilými CrossFiťáky neznali cviky z workoutů nebo měli vzpírat a zároveň byli na CrossFitu poprvé, neužil by si to asi nikdo. BASIC SKILS tě do podobné situace nedostane. Na lekcích už poté jen navážeš a budeš vědět co a jak.

,,Chcete-li dosáhnout svého cíle, nejlepší volbou je náš coaching. Naši trenéři nejsou klasickými počítadly opakování. Jsou vašimi průvodci na cestě k osobním úspěchům. Místo strohého počítání vám poskytnou precizní instrukce a moderní techniky, abyste mohli dosáhnout úspěchu.“

Co o nás říkají naši cvičenci

,,Přátelská atmosféra, úžasní trenéři a lekce, na které můžete jít ráno nebo večer!“

,,Výborní trenéři, příjemná atmosféra. Využívám vedené lekce.“

,,Bezvadné místo plné super lidí. Uvnitř jsou prostory Krásné zrekonstruované.“

,,Perfektní gym, všem bych ho vřele doporučil. Ideální lokalita, super přístup trenéru a moc pěkný zázemí!“

,,Super gym, který jsem určitě nenavštívil naposledy. Komunita, čisto, vybavení. Za mě top 🤩 …“

Jak se k nám dostanete

Naše tělocvična je snadno dostupná. Nacházíme se na adrese Jeremenkova 786/51, Praha 4. Autobusová linka 118 má zastávku „Pod Pekařkou“ přímo před naším vchodem, což vám umožní rychlý a pohodlný příjezd k nám.

Parkování

Parkování je k dispozici na fialových zónách v blízkosti vchodu do tělocvičny, což usnadní vaši návštěvu. Můžete snadno uhradit parkovací poplatek online nebo u platebních automatů v okolí.

Vybavení pro naše zákazníky

Ve snaze zajistit co nejlepší zážitek pro naše klienty, nabízíme zdarma zapůjčení ručníku a skleničky na vodu každému zákazníkovi. Vaše pohodlí a hydratace jsou pro nás důležité, a proto vám rádi poskytneme tyto drobnosti, aby vaše cvičení bylo co nejpříjemnější.

Doplňkový prodej

Rádi Vám nabídneme různé doplňky stravy, proteinové nápoje, kávu, tyčinky, samozřejmostí je náš vlastní merch a mnoho dalšího. Od nás určitě nemusíte spěchat a můžete se usadit na našem gauči.

Chcete vidět jak takový kurz probíhá?

Připravili jsme pro vás sérii pěti videí, která vám poskytnou pohled na každou lekci kurzu. Jednotlivá videa vám ukážou, jak vypadá každá lekce v praxi, jak se postupuje od rozcvičky až po závěrečný workout. Začněte svou CrossFit cestu s námi a objevte potenciál, který v sobě máte!

Basic Skills skrz oči účástníků

Připojte se k nám a nechte se inspirovat jejich cestou k síle, vytrvalosti a celkovému zlepšení fyzické kondice. Tato sekce je o vás – o naší skvělé komunitě, která společně roste a podporuje se na cestě k dosažení svých fitness cílů.

KALENDÁŘ
Nejbližší termíny kurzu CrossFitu pro začátečníky BASIC SKILLS

Zaregistrujte se přímo přes náš web. Basic Skills je kurz o 6 lekcích rozdělených do 3 týdnů (v případě víkendového kurzu do 2 týdnů) s ranní a odpolední variantou.

Cena: 3.999,-/6 lekcí 

První lekce bude trvat vždy cca 90 min.

  • VEČERNÍ – od 13. 6. 2024 do 1. 7. 2024 každý pondělí 19:00 – 20:00 a čtvrtek 19:00 – 20:00

První lekce bude trvat vždy cca 90 min.

  • VEČERNÍ – od 11. 7. 2024 do 29. 7. 2024 každý pondělí 19:00 – 20:00 a čtvrtek 19:00 – 20:00

První lekce bude trvat vždy cca 90 min.

  • VEČERNÍ – od 8. 8. 2024 do 26. 8. 2024 každý pondělí 19:00 – 20:00 a čtvrtek 19:00 – 20:00

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

REGISTRACE