BASIC SKILLS

kurz CrossFitu pro začátečníky

Co je to BASIC SKILLS?

BASIC SKILLS je kurz CrossFitu pro úplné začátečníky. Kurz je rozdělený do 6 lekcí, které jsou rozvrženy a přizpůsobeny tak, aby si každý, kdo s CrossFitem chce začít vyzkoušel většinu základních cviků a pohybů, které tento velmi komplexní sport nabízí. Dalším důvodem proč pořádáme BASIC SKILLS je předcházení zranění správnou technikou provedení jednotlivých cviků, kterou máme čas na kurzu pilovat a pořádně vše vysvětlit.

crossfit praha
crossfit

CrossFitové cviky jsou náročné na techniku a správné provedení. Zvládnout je vyžaduje pochopení a určitou dávku zkušeností a dovedností. Kdybyste mezi pokročilými CrossFiťáky neznali cviky z workoutů nebo měli vzpírat a zároveň byli na CrossFitu poprvé, neužil by si to asi nikdo. BASIC SKILS tě do podobné situace nedostane. Na lekcích už poté jen navážeš a budeš vědět co a jak.

KALENDÁŘ
Nejbližší termíny kurzu CrossFitu pro začátečníky BASIC SKILLS

Zaregistrujte se přímo přes náš web. Basic Skills je kurz o 6 lekcích rozdělených do 3 týdnů (v případě víkendového kurzu do 2 týdnů) s ranní a odpolední variantou.

CENA: 1.999,-/6 lekcí + 14 dní ZDARMA neomezených vstupů na lekce

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

První lekce bude trvat vždy cca 90 min.

  • RANNÍ – od 5. 6. 2023 do 23. 6. 2023 každý pondělí 7:30 – 8:30 a pátek 7:30 – 8:30

První lekce bude trvat vždy cca 90 min.

  • VEČERNÍ – od 10. 7. 2023 do 26. 7. 2023 každý pondělí 19:00 – 20:00 a středu 19:00 – 20:00

Zaujalo vás to?

Nenechte si utéct šest úvodních lekcí, které vám ukáží, jak to u nás funguje, naučí vás základní cviky, pomohou odhalit vaše silné a slabé stránky a nastíní směr, kterým se nadále zlepšovat.
Poznejte krásu CrossFitu.
Začít s námi je jistota. Jistota, že to budete dělat správně a budete ve skvělé partě lidí, která dělá s láskou to, co miluje. Po kurzu navíc budete schopni pokračovat bez problému na jakékoliv naší lekci. 
 
Stačí nám zde vyplnit formulář nebo nám zavolat.