Gun-eX příběh

Znáš ty stočený lana v našem gymu, tam vlevo u těch tajemných dveří? Víš, že to je skvělej nástroj, kterým smysluplným tréninkem můžeš zvýšit dynamiku, rychlost, ale i sílu a třeba i rychlostní vytrvalost? Prostě je to komplexní bomba, která ti rozhodně nedá vydechnout.

No a jak to celé vniklo?
Asi před 13 lety jsem dělal v jednom prestižním gymu v Praze a oslovil mě Jan Marvan v rámci propagace jednoho fitness programu. Tak nějak jsme si sedli a dodnes jsme taková GUN-eX Family… Honza měl nápad na výrobu vlastních gumových lan určených pro funkční trénink. Po letech vzorků a testování vznikl produkt, který na trhu v té době neměl konkurenci. Na trhu bylo jen pár podobných produktů a ani těm se nedostávalo kdovíjaké popularity. V roce 2010 pak svůj nápad zrealizoval a začal lana vyrábět jinak a líp než konkurence.

Svou technologii si nechal patentovat a postupně přidával další služby včetně tréninkových aplikací nebo školení pro trenéry. GUN-eX používají fotbalisté, elitní fighteři, hokejisté, olympijští atleti, ragbisté, cyklisté, lyžaři atd. Ten výčet sportovců je vlastně nespočítatelný, protože s GUN-eXem se vyblbneš vlastně s jakýmkoliv odvětvím. Možná se ve vašich gymech setkáváte s lodními lany, které dokážou také zvýšit vaší tepovku, ale rozhodně s nimi neuděláte takovou parádu jako s GUN-eX. Nejen u nás v gymu je GUN-eX Training System skvělej nástroj na rozvoj funkční síly i kardiovaskulárního systému, aniž by negativně poškozoval klouby.
Těch stovek cviků, kterých se s tím dá vymyslet je opravdu nespočet. Jsem hrdý a děkuji, že jsem byl u zrodu této věcičky, že jsem ksichtem na aplikaci GUN-eX a že jsem se mohl podílet na celé té cestě. Málo kdo z trenérů mojí doby zažil tenkrát to co já. FIBO každý rok, nespíš, makáš, předvádíš sebe, produkt, chlastáš a zase nespíš…Vzpomínky? K nezaplacení?

Díky všem co byly a jsou součástí GUN-eX Family!

Přijďte si zablbnout k nám do gymu!

Autor: